STRONA GŁÓWNA

TOBIE OJCZYZNO
- CICHOCIEMNI

POWSTANIE, ROZWÓJ, OPERACJE

ORGANIZACJA I SZKOLENIE

SELEKCJA I REKRUTACJA

UZBROJENIE I WYPOSAŻENIE

BARWA I ODZNAKI

DOWÓDCY

POWIEDZIELI
O GROM-ie

WYWIADY

GALERIA

BIBLIOGRAFIA

PODZIĘKOWANIA

LINKI

KSIĄŻKI O GROMIE

LISTA MAILINGOWA

O PRAWACH AUTORSKICH

Gdański Dom Wydawniczy
- Kontakt

* * * * * * *

Copyright by Gdański Dom Wydawniczy.
All rights reserved.

Żadna część tej strony nie może być reprodukowana i wykorzystywana bez zgody właścicieli praw.

Masz pytania?

Jeśli macie jakieś pytania czy wątpliwości prosimy je opisać i przesłać na adres autora strony. Żadne pytanie nie zostanie bez odpowiedzi (pod warunkiem podania prawidłowego adresu E-mail). Odpowiedź na pytanie zostanie udzielona w ciągu kilku dni. Zapraszamy. Czasem zdarza się, że podajecie zły adres e-mail lub wogóle, wtedy niemożliwe jest udzielenie odpowiedzi.

Powoli będziemy umieszczać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

1. Jak dostać się do GROM-u?

Wszelkie potrzebne informacje znajdują się na stronach:
http://www.grom.mil.pl/selekcja_pliki/SELEKCJA.HTM
http://www.grom.wp.mil.pl/rekrutacja.htm
http://www.grom.wp.mil.pl/selekcja.htm
http://www.wojskaspecjalne.mil.pl/25-nabor.html?ln=pl

2. Dlaczego w ostatnim czasie na stronie nie pojawiają się nowe materiały?

Prowadzenie tego serwisu jest naszą pasją. Oprócz tego mamy swoje codzienne zajęcia - studia, praca, życie prywatne. Nie możemy wszystkiego, całego naszego życia podporządkowywać prowadzeniu serwisu. Zdobywanie nowych zdjęć i informacji nie jest łatwe. Nierzadko trzeba potwierdzić informacje w kilku źródłach (te pojawiające się w mediach często nie odpowiadają prawdzie), uważamy, że lepiej nie zamieścić informacji niż podawać taką, co do której nie mamy pewności, że jest prawdziwa, lub dużego prawdopodobieństwa. Często przez kilka miesięcy nie trafiają w nasze ręce żadne nowe zdjęcia i nie mamy po prostu możliwości zamieszczenia nowych zdjęć. Oczywiście, pojawiają się zdjęcia w gazetach (MMS Komandos, Special Operations Report) i książkach (Gromowładny, GROM.PL) - nie mamy jednak praw do ich zamieszczenia i nie mamy także ich oryginałów. Bezsensowne, nawet po uzyskaniu zgody, byłoby zamieszczanie zeskanowanych zdjęć. Dlatego czasem trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać na nowe materiały na stronie.

3. Czy możemy udostępnić niepublikowane nigdzie zdjęcia?

Nie możemy z prostych przyczyn. Takich zdjęć nie posiadamy. Wszystkie, które mogliśmy umieścić na stronie umieściliśmy. Reszta zdjęć jakie posiadamy to "skany" z posiadanych przez nas czasopism i książek, są więc one ogólnie dostępne. Jednak z powodu nie posiadania praw autorskich nie możemy ich umieścić.
Pozdrawiamy

http://grom.mil.pl